Wind Energy

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

Miejsce pracy: Różne kraje na terenie Unii Europejskiej

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę, instalację oraz montaż turbin wiatrowych na terenie Niemiec lub innych państw w UE.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym (średnie lub wyższe)
  • Doświadczenie w pracy przy serwisie turbin wiatrowych;
  • Aktualne uprawnienia do pracy na wysokościach (m.in.: Working / Rescue at Heights - First Aid Responder - Medical Check for working at heights - Person instructed or trained in electrical engineering)
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych podróży
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • Zakwaterowanie w hotelu oraz dojazd na miejsce montażu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 12.000,- PLN/brutto na miesiąc)
  • Zatrudnienie dla jednego ze światowych liderów w branży energetyki wiatrowej
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy - szkolenia podnoszące kwalifikacje

 W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

 rekrutacja@clear-intec.eu