Energetyka Wiatrowa

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych
Miejsce pracy: Różne kraje na terenie Unii Europejskiej

Opis stanowiska

·         Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę, instalację oraz montaż turbin wiatrowych na terenie Niemiec lub innych państw w UE.

Wymagania

·         Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym (średnie lub wyższe)

·         Doświadczenie w pracy przy serwisie turbin wiatrowych;

·         Aktualne uprawnienia do pracy na wysokościach (m.in.: Working / Rescue at Heights - First Aid Responder - Medical Check for working at heights - Person instructed or trained in electrical engineering)

·         Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

·         Dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych podróży

·         Uprawnienia SEP do 1kV

·         Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

·         Zakwaterowanie w hotelu oraz dojazd na miejsce montażu

·         Atrakcyjne wynagrodzenie (od 12.000,- PLN/brutto na miesiąc)

·         Zatrudnienie dla jednego ze światowych liderów w branży energetyki wiatrowej

·         Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

·         Nowoczesne narzędzia pracy - szkolenia podnoszące kwalifikacje

 W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

 rekrutacja@clear-intec.eu