C/C++ Embedded Developer (m/k)

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów z branży motoryzacyjnej pracowników stałych lub freelancerów na stanowisko:

Zakres zadań

  • Wsparcie w rozwijaniu systemów w pojazdach
  • Integracja aplikacji na procesorach DSP
  • Komunikacja i konsultacja z innymi departamentami i lokalizacjami
  • Tworzenie różnych specyfikacji
  • Zgodność ze standardami tworzenia oprogramowania

Wymagania

  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania wbudowanego w C / C++
  • Doświadczenie w rozwoju w dziedzinie technologii DSP
  • Podstawowa wiedza z CAN i LIN
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)

Nice to have

  • Doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość digital sound systems
  • Znajomość języka angielskiego

    Wymiar czasu pracy

    Pełny etat

    Typ kontraktu

    Na stałe

    Zainteresowany?

    Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

    Osoba Kontaktowa

    W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

    +48 22 880 09 63

    david.gaszyna@clear-intec.eu