Konstruktor Catia V5 (m/k)

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej jako:

Zakres zadań

  • rozwój i budowa rolet (tkaniny, plastik, prowadnice, integracja systemów)
  • projektowanie
  • uczestniczenie w spotkaniach z dostawcami (APQP)
  • konstruowanie, przeprowadzanie testów, montaż, FEM
  • stosowanie specjalistycznej wiedzy dla systemów cieniujących

Wymagania

  • wyższe wykształcenie inżynierskie
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive
  • bardzo dobra znajomość Catia V5
  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Osoba Kontaktowa

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu