Konstruktor Catia V5 (m/k) - systemy komfortu

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej jako:

Zakres zadań

  • rozwijanie i konstruowanie systemów komfortu
  • prowadzenie spotkań i rozmów z dostawcami
  • koordynowanie nowych komponentów (testy, montaż)

Wymagania

  • doświadczenie w branży automotive
  • wyższe wykształcenie inżynierskie
  • bardzo dobra znajomość Catia V5
  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • chęć dalszego rozwoju
  • dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Osoba Kontaktowa

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu