Konsultant SAP Logistics (m/k)

Jesteśmy nastawieni na inwestowanie w przyszłość i wzmocnienie naszego zespołu realizującego projekty głównie w południowych Niemczech i w obszarach D4/D5/D6/D7/D8/D9. Poszukujemy zmotywowanej osoby na umowę o pracę na stanowisko:

Zakres zadań

  • Doradztwo i wsparcie lokalnych klientów
  • Dostosowywanie aplikacji SAP
  • Raportowanie, implementacja, projektowanie i modelowanie efektywnych rozwiązań
  • Rozwój procesów biznesowych i ich implementacja / analiza
  • Przepływ procesów, projektowanie rozwiązań, wdrażanie
  • Samodzielnośc
  • Różnorodne i ciekawe zadania, projekty będące wyzwaniem

Wymagania

  • Szkolenia lub studia informatyczne lub równoważna wiedza zdobyta w trakcie pracy
  • Kilkuletnie doświadczenie w doradztwie i wsparciu - SAP moduły logistyczne
  • Dobra znajomość minumum jednego z następujących modułów: SAP SD / MM / CS / PP / SRM / CRM
  • Dobra znajomość procesów biznesowych
  • Gotowość do podróży w momencie wdrażania projektu na miejscu u klienta
  • Praca zespołowa, niezawodność, elastyczność, umięjętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Osoba Kontaktowa

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu