SAP FI/CO (m/k)

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Zakres zadań

  • Przeprowadzanie analiz zapytań, procesów i analiz wykonalności
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i wsparcie skoordynowanych rozwiązań w systemach IT we współpracy z innymi departamentami
  • Wsparcie w procesie implementacji
  • Samodzielna praca przy projektach

Wymagania

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość procesów zarządzania przedsiębiorstwem i umiejętność ich kastomizacji
  • Gotowość do podróży
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy

  • Elastyczność i profesjonalizm, otwartość i uczciwość
  • Współpracujące środowisko, płaską strukturę fimy i zmotywowany zespół
  • Atrakcyjne miejsce pracy z najnowszymi technologiami i ekscytującymi wyzwaniami
  • Praca pełna wyzwań z dużym zakresem odpowiedzialności
  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet pozapłacowy

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Osoba Kontaktowa

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu