SAP System Administrator (m/k)

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Zakres zadań

  • Zapewnienie bezproblemowe działanie SAP Basis na poziomie systemu i aplikacji z uwzględnieniem wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych reguł i wytycznych
  • Udział i odpowiedzialność za cykliczne kontrole systemu
  • Utrzymanie istniejących koncepcji autoryzacji
  • Systemu operacyjnego
  • Administracja użytkownikami
  • Importowanie pakietów wsparcia
  • 1 i 2 poziom wsparcia
  • Monitoring
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania „użytkownika awaryjnego” systemu i procesu uruchamiania systemu
  • Utrzymanie odpowiedniej dokumentacji systemu

Wymagania

  • Doświadczenie w administracji SAP Basis
  • Wiedza w następujących obszarach mile widziana:
  • SAP Basis Administration (DB, tworzenie kopii zapasowych, aktualizacje)
  • NetWeaver 2004s
  • Oracle, Unix
  • SAP R / 3 4.6C
  • DB-Betrieb/Support/Administration
  • Performance Tuning
  • Instalacja i aktualizacje
  • Rozwiązywanie problemów
  • SAP Solution Manager
  • Podstawowa znajomość ABAP
  • MS Office
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Orientacja na klienta
  • Gotowość do podróżowania na terenie południowych Niemiec
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Osoba Kontaktowa

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu