Software Developer/ Architect - Automatyka kolejowa

W związku ze stałym rozwojem, nowymi projektami i powiększającymi się zespołami specjalistów, poszukujemy osób na stanowiska związane z nowoczesnymi technologiami z obszaru automotive. Obecnie prowadzimy rekrutację inżynierów, którzy chcieliby pracować dla naszego prestiżowego klienta w Niemczech, na stanowisku Software Developera/ Architekta, specjalisty od Automatyki Zintegrowanej.

Zakres zadań

Główne obowiązki na stanowisku obejmują:

  • Projektowanie poszczególnych elementów oprogramowania systemów kontroli i sterowania
  • Przeprowadzanie testów i walidacja wg ustalonych specyfikacji,
  • Techniczny nadzór nad projektem i jego komponentami,
  • Przeprowadzanie analiz i rozwiązywanie problemów oraz stosowna aktualizacja konfiguracji oprogramowania.

Wymagania

By móc realizować powierzone zadania, należy posiadać następujące umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Elektrotechniki, Automatyki, Mechatroniki, IT lub pokrewne,
  • Doświadczenie programowania w Simatic S7
  • Wszelkie doświadczenie zawodowe w obszarze TIA (Zintegrowanej Automatyki) w przemyśle kolejowym, będzie dużym plusem,
  • Umiejętność posługiwania się językami niemieckim i angielskim będzie kluczowa, rozmowy kwalifikacyjne będa odbywać się w tychże językach.

Wszyscy kandydaci, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacyjny, moga liczyć na pomoc w relokacji i stały kontakt z przydzielonym rekruterem. Oferujemy atrakcyjne zarobki, stałą pracę, ciekawe projekty i ogromne możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą rekruterką Katarzyną Scott: k.scott@clear-intec.eu

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Osoba Kontaktowa

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

###CONTACT_ADDRESS###

###CONTACT_PHONE###

###CONTACT_EMAIL###