Technik Awionik - Elektronik

CLEAR INTEC oferuje Państwu profesjonalne i kompetentne doradztwo personalne w branży IT oraz Engineering. Jako filia niemieckiej spółki CLEAR GROUP z siedzibą w Erlangen (Bawaria) jesteśmy wiodącym usługodawcą w zakresie IT, SAP i Engineering. Naszymi klientami są krajowe oraz międzynarodowe firmy należące do grupy najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw (Global Fortune 500).

Aktualnie dla naszego Klienta globalnej firmy z branży lotniczej z siedzibą w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko :

Zakres zadań

 - prace pomiarowe, instalacyjneo-montażowe i konserwacyjno-naprawcze samolotowych systemów elektrycznych i elektronicznych,

- diagnostyka i ocena usterek instalacji i urządzeń oraz rozwiązywanie potencjalnych problemów technicznych,

- prace montażowe oraz łączenie elementów.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży lotniczej będzie dodatkowym atutem),

- wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe– awionika lub pokrewne,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego angielskiego (niezbedna miedzy innymi do czytania dokumentacji technicznej);

- zdolności manualne, dokładność, precyzja,

- dyspozycyjność , samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie – od 12 000,- zł netto miesięcznie,

- pomoc przy relokacji,

- 13 pensja,

- ciekawą pracę w znanej, prężnie prosperującej firmie i możliwości rozwoju zawodowego.

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

Oczekujemy z niecierpliwością dokumentów applikacyjnych od Ciebie i pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Osoba Kontaktowa

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

+48 22 4680 106

k.glasek@clear-intec.eu