Szczegóły oferty

Starszy Programista Aplikacji Android

W związku ze stałym rozwojem, nowymi projektami i powiększającymi się zespołami specjalistów, poszukujemy osób na stanowiska związane z nowoczesnymi technologiami z obszaru automotive. Obecnie prowadzimy rekrutację inżynierów, którzy chcieliby pracować dla naszego prestiżowego klienta w Niemczech, na stanowisku: Starszy Programista Aplikacji Android

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz utrzymanie produktów i przełomowych rozwiązań dla klienta z branży automotive,
  • Praca w zespole SCRUM, zaangażowanym we wszystkie fazy projektu od koncepcji po gotowy produkt,
  • Udział w spotkaniach projektowych z klientem, przełożenie konceptu na techniczną specyfikację.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku IT lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych w systemie Android,
  • znajomość REST& SOAP, JIRA, Jenkins,
  • kompetencje interpersonalne, które pozwolą na budowanie udanej współpracy z klientem i w zespole,
  • Języki Niemiecki i Angielski, które będą na co dzień używanymi językami.

Zasady aplikacji

Sed hendrerit. Cras dapibus. Integer ante arcu, accumsan a, consectetuer eget, posuere ut, mauris. In auctor lobortis lacus. Pellentesque libero tortor, tincidunt et, tincidunt eget, semper nec, quam.

Etiam ut purus mattis mauris sodales aliquam. Fusce egestas elit eget lorem. Sed mollis, eros et ultrices tempus, mauris ipsum aliquam libero, non adipiscing dolor urna a orci. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Praesent nec nisl a purus blandit viverra.

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

David Gaszyna

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu