Szczegóły oferty

Inżynier Elektrotechnik/ Elektroenergetyk

W związku ze stałym rozwojem, nowymi projektami i powiększającymi się zespołami specjalistów, poszukujemy osób na stanowiska związane z nowoczesnymi technologiami z obszaru automotive. Obecnie prowadzimy rekrutację inżynierów, którzy chcieliby pracować dla naszego prestiżowego klienta w Niemczech, na stanowisku: Inżynier Elektrotechnik/ Elektroenergetyk ds. Napędów Elektrycznych.

Opis stanowiska

Główne obowiązki sprowadzać będą się do konceptualnej pracy nad technologiami napędów hybrydowych i elektrycznych oraz projektowaniem i przeprowadzaniem testów by potwierdzić funkcjonowanie zaprojektowanych elementów i systemów elementów:

  • Projektowanie rozwiązań bezprzewodowego przekazywania energii,
  • Projektowanie poszczególnych elementów, typu przetwornica prądu stałego czy prostowników (DC/DC, AC/DC),
  • Projektowanie i przeprowadzanie testów w warunkach laboratoryjnych jak i testów użytkowych, w pojazdach,
  • Uczestnictwo w każdym etapie rozwoju projektowanej technologii,
  • Praca w ramach zespołu technicznego pracującego nad rozwiązaniami dla napędów elektrycznych i hybrydowych.

Wymagania

  • Wymagamy wyższego wykształcenia kierunkowego (Elektrotechnika) oraz zanjomości języków Niemieckiego i Angielskiego.
  • Oczekujemy gotowości do relokacji do Niemiec.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze Elektroenergetyki/ Elektrotechniki samochodowej w napędach elektrycznych i hybrydowych będzie dużym plusem.
  • Umiejętność przełożenia koncepcji na projekt do realizacji będzie konieczna by odnieść na tym stanowisku sukces.

Oferujemy pakiet relokacyjny, wsparcie językowe podczas rekrutacji, atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie. Przede wszystkim jednak, jest to szansa by uczestniczyć w niezwykle ciekawych projektach dla prestiżowych firm działających na rynku Niemieckim.

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

David Gaszyna

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu