Szczegóły oferty

Embedded Software Development Engineer/ Hybrid and Battery Electric Vehicle

W związku ze stałym rozwojem, nowymi projektami i powiększającymi się zespołami specjalistów, poszukujemy osób na stanowiska związane z nowoczesnymi technologiami z obszaru automotive. Obecnie prowadzimy rekrutację inżynierów, którzy chcieliby pracować dla naszego prestiżowego klienta w Niemczech, na stanowisku Inżyniera Programisty Embedded AUTOSAR.

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • Programowanie zgodnych z AUTOSAR komponentów systemu dla silników hybrydowych i elektrycznych,
  • Integracja systemu i aplikacji wg AUTOSAR,
  • Ustalenie, analiza i przełożenie oczekiwań klienta na rozwiązania, które zaimplementuje zespół,
  • Wprowadzanie poprawek na podstawie przeprowadzonych testów i wszelkie aktualizacje,
  • Końcowa ewaluacja oprogramowania.

Wymagania

 By odnieść sukces w tej roli, potrzebne będą następujące kwalifikacje:

  • Wyższe wykształcenie w kieunku IT, Elektroniki i tym podobnych,
  • Znajomość i doświadczenie w tworzeniu wbudowanego oprogramowania w języku C,
  • Znajomość narzędzi: MATLAB/Simulink, Stateflow, dSpace TargetLink, AUTOSAR Toolbox i DOORS (mile widziany),
  • Znajomość języków niemieckiego i angielskiego będzie wymagana, rozmowy rekrutacyjne będą odbywane w tychże językach.

Wszyscy kandydaci, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacyjny, mogą liczyć na pomoc w relokacji i stały kontakt z przydzielonym rekruterem. Oferujemy atrakcyjne zarobki, stałą pracę, ciekawe projekty i ogromne możliwości rozwoju zawodowego.

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

Katarzyna Scott

+48 22 880 09 63

k.scott@clear-intec.eu