Szczegóły oferty

App Developer (m/k)

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Opis stanowiska

  • Dostosowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na różnych platformach, takich jak iOS czy Android
  • W szczególności realizacji obliczeniowej interfejsów użytkownika, oprócz realizacji logiki biznesowej oraz połączenia z bazą danych
  • Przejęcie odpowiedzialności za projekt, zależy od doświadczenia zawodowego i projektu
  • Rozwój i wsparcie aplikacji rozwiniętych
  • Dokumentacja

Wymagania

  • Doświadczenie w kilku z następujących obszarów
    • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów internetowych
    • Znajomość środowisk programistycznych, takich jak hybrydowy PhoneGap lub Titanium
    • Doświadczenie w pracy z JavaScript, HTML 5 i CSS 3
    • Kompleksowe know-how w zakresie Java, Objective-C lub C # i związanych z nimi ekosystemów
    • Doświadczenie z frameworkami: JQuery, Angular JS, Dojo
    • Jesteś nastawiony na cel, niezależny i dobrze zorganizowany
    • Umiejętność pracy zespołowej i dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Kategoria: Inne

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

David Gaszyna

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu