Szczegóły oferty

iOS Developer (iPhone / iPad) m/k

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Opis stanowiska

Rozwój nowych aplikacji na urządzenia takie jak: iPhone, iPod, iPad i inne urządzenia mobilne

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki (lub pokrewne)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość Objective-C, doświadczenie w pracy z iPhone SDK
  • Doświadczenie w integracji systemów zaplecza (Web Services, XML)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Kategoria: Inne

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

David Gaszyna

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu