Szczegóły oferty

Konsultant SAP BI/BW (m/k)

Inwestujemy w przyszłość i wzmocnienie naszego zespołu realizującego projekty głównie w południowych Niemczech i poszukujemy zmotywowanej osoby na umowę o pracę na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Doradzanie klientom on site
  • Wyzwania techniczne w zakresie tych modułów
  • Raportowanie, implementacja, projektowanie i modelowanie efektywnych rozwiązań w środowisku BI
  • Niezależna praca
  • Różnorodne i ciekawe zadania, projekty będące duzym wyzwaniem

Wymagania

  • Studia informatyczne lub równoważne wykształcenie
  • Kilka lat doświadczenia zawodowego
  • Bardzo dobra znajomość modułu BI / BW
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu
  • Znajomość ABAP jest mile widziana
  • Gotowość do podróży do klienta w momencie wdrażania projektu
  • Praca zespołowa, niezawodność, elastyczność, umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B1)
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Kategoria: Oprogramowanie SAP

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

David Gaszyna

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu