Szczegóły oferty

Software Developer (m/k) z doświadczeniem AUTOSAR

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych prestiżowych klientów w południowych Niemczech, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej:

Opis stanowiska

  • Rozwój oprogramowania w systemach wewnętrznych pojazdów
  • Rozszerzenie aplikacji pod AUTOSAR
  • Uczestnictwo w spotkaniach
  • Przygotowanie dokumentacji

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w oprogramowaniu embedded
  • Bogate doświadczenie w C i CAN-bus
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w AUTOSAR

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

David Gaszyna

+48 22 880 09 63

david.gaszyna@clear-intec.eu