Szczegóły oferty

Technik Awionik - Elektronik

CLEAR INTEC oferuje Państwu profesjonalne i kompetentne doradztwo personalne w branży IT oraz Engineering. Jako filia niemieckiej spółki CLEAR GROUP z siedzibą w Erlangen (Bawaria) jesteśmy wiodącym usługodawcą w zakresie IT, SAP i Engineering. Naszymi klientami są krajowe oraz międzynarodowe firmy należące do grupy najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw (Global Fortune 500).

Aktualnie dla naszego Klienta globalnej firmy z branży lotniczej z siedzibą w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko :

Opis stanowiska

  • prace pomiarowe, instalacyjneo-montażowe i konserwacyjno-naprawcze samolotowych systemów elektrycznych i elektronicznych,
  • diagnostyka i ocena usterek instalacji i urządzeń oraz rozwiązywanie potencjalnych problemów technicznych,
  • prace montażowe oraz łączenie elementów.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży lotniczej będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe– awionika lub pokrewne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego angielskiego (niezbedna miedzy innymi do czytania dokumentacji technicznej);
  • zdolności manualne, dokładność, precyzja,
  • dyspozycyjność , samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – od 12 000,- zł netto miesięcznie,
  • pomoc przy relokacji,
  • 13 pensja,
  • ciekawą pracę w znanej, prężnie prosperującej firmie i możliwości rozwoju zawodowego.

Kategoria: Przemysł lotniczy

Odpowiadamy na wszelkie twoje pytania w ciągu 24h!

Katarzyna Glasek

+48 22 4680 106

k.glasek@clear-intec.eu