Software Development

Embedded Software Developer (M/F/D) Automotive

Szukasz ekscytującej i stałej pracy oferującej ekscytujące I różnorodne wyzwania zawodowe? Jako członek naszego teamu  będziesz pracować nad przyszłościowymi projektami w ramach rozwoju zaawansowanej technologii.

Opis stanowiska

Wyzwania jakie postawimy przed Tobą:

  • Jako programista wbudowanego oprogramowania (m/f/d) będziesz odpowiedzialny za programowanie podstawowego oprogramowania do specyficznych aplikacji dla różnych samochodowych systemów wyświetlania multimedialnego, takich jak klastry instrumentów, jednostki główne lub wyświetlacze czołowe w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Będziesz analizować oraz i tworzyć wymagania, jak również specyfikacje i dokumenty.
  • Stworzysz również moduły oprogramowania i przeprowadzisz testy integracyjne, testy dymu, moduł i testów jednostkowych oraz przeglądów funkcji i kodów.
  • Będziesz dokumentować i prezentować swoje wyniki

Wymagania

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie uniwersyteckie z zakresu elektrotechniki, informatyki lub porównywalnego kierunku studiów.
  • Masz odpowiednie doświadczenie w rozwoju oprogramowania wbudowanego dla przemysłu motoryzacyjnego.
  • Posiadasz  doświadczenie w pracy z osadzonymi C/C ++, jak również z oknami/Linux, QNX, Qt.
  • Znajomość metod AUTOSAR, ASPICE, SCRUM lub innych metod agile będzie dużym atutem.
  • Biegła znajomość języka angielskiego uzupełni Twój profil.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Umowa o pracę zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzkowy)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zasady aplikacji

Zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzez poniższy przycisk

Kategoria: Automotive / Software Development

+48 22 880 09 63

rekrutacja@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha