Software Development

Embedded Software Developer (M/F/D) electrical devices - Senior

Szukasz ekscytującej i stałej pracy oferującej ekscytujące I różnorodne wyzwania zawodowe? Jako członek naszego teamu  będziesz pracować nad przyszłościowymi projektami w ramach rozwoju zaawansowanej technologii.

Opis stanowiska

Wyzwania jakie postawimy przed Tobą:

  • Jako programista oprogramowania wbudowanego (m/f/d) opracowujesz, wdrażasz i rozwijasz oprogramowanie wbudowane dla urządzeń elektrycznych.
  • Wdrożenie uruchomienia i bezpieczeństwa systemów wbudowanych na powiązanym sprzęcie.
  • Ponadto, współpracujesz z różnymi zespołami w zakresie rozwoju sprzętu oraz implementacji interfejsu sprzętowo-programowego.
  • Ponadto, dokumentujecie i przedstawiacie wyniki oraz omawiacie możliwości optymalizacji z zaangażowanymi działami.

Wymagania

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – masz tytuł inżyniera elektryka, informatyka lub podobny.
  • Masz solidne doświadczenie zawodowe i wiedzę na temat mikrokontrolerów Cortex M0 / M3 oraz systemów operacyjnych działających w czasie rzeczywistym.
  • Ponadto, znasz się na używaniu Keil μVision IDE i debuggera oraz SVN.
  • Pracowałeś już z urządzeniami pomiarowymi, takimi jak LogicAnalyer, Oscilloscope, itp.
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Umowa o pracę zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzkowy)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zasady aplikacji

 Zainteresowany? Prześlij swoje CV na następujący adres: recruitment@clear-intec.eu lub poprzez formularz na stronie

Kategoria: Automotive / Software Development

+48 22 880 09 63

rekrutacja@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha