Software Development

Software Engineer (M/F/D) Embedded / Linux

Szukasz ekscytującej i stałej pracy oferującej ekscytujące I różnorodne wyzwania zawodowe? Jako członek naszego teamu  będziesz pracować nad przyszłościowymi projektami w ramach rozwoju zaawansowanej technologii.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Opis stanowiska

Wyzwania jakie postawimy przed Tobą:

  • Jako programista (m/f/d) będziesz projektować i rozwijać komponenty oprogramowania dla elektronicznych urządzeń pomiarowych.
  • W tym celu będziesz zajmować się i określać wymagania programowe poszczególnych komponentów.
  • Będziesz zajmować się modelowaniem komponentów oprogramowania do generowania kodu i odpowiednio je integrować.
  • Ponadto będziesz również tworzyć i wykonywać testy jednostkowe i podzespołów oraz rozwiązywać ich problemy.
  • Zajmiesz się także integracją komponentów oprogramowania w procesie budowy.
  • Będziesz ściśle współpracować z różnymi działami obsługi klienta

Wymagania

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii informacyjnej, inżynierii komunikacyjnej, informatyki lub pokrewnych przedmiotów.
  • Masz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania obiektowo zorientowanego, zwłaszcza z C+++.
  • Znasz również wzorce projektowe i narzędzia UML i GIT.
  • Doskonale znasz także CMake, Linux Kernel, Enterprise Architect, Jenkins-CI lub Python.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego dopełnia Twój profil.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Umowa o pracę zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzkowy)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zasady aplikacji

Lubisz pracować nad wyzwaniami wykraczającymi poza granice departamentów? Szukasz środowiska, w którym możesz się rozwijać? Wyślij swoją aplikację już dziś na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzez poniższy przycisk

Kategoria: Automotive / Software Development

+48 22 880 09 63

rekrutacja@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha