Software Development

V.I.E (M/F/D) Embedded Software Engineer for Connected Cars

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w Niemczech? Jesteś absolwentem w wieku 18-28?

Ta oferta skierowana jest do Ciebie!

W ramach międzynarodowego wolontariatu V.I.E (Międzynarodowy wolontariat korporacyjny) prowadzonym przez Business France, Francuską agencję rozwoju biznesu międzynarodowego. Program ten umożliwia europejskim absolwentom pracę za granicą nawet przez dwa lata.

V.I.E. otrzymuje realne obowiązki i zadania związane z projektami, jest w pełni zintegrowany w zespole lub dziale i uzyskuje dogłębny wgląd w to, co na co dzień wiąże się z doradztwem.

Opis stanowiska

Wyzwania jakie postawimy przed Tobą:

  • Jako inżynier oprogramowania wbudowanego V.I.E (m/f/d) zaprojektujesz innowacyjne systemy dla podłączonych samochodów.
  • Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie wymaganiami podłączonych samochodów i komunikację Car2X.
  • Stworzysz oprogramowanie dla funkcji Car2X.
  • Ponadto opracujesz strategie testowania systemu.
  • W trakcie całego procesu rozwoju będziesz współpracować z niemieckimi producentami i dostawcami samochodów klasy premium.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli :

  • Spełniasz ogólne wymagania programu V.I.E. (europejski absolwent, w wieku od 18 do 28 lat).
  • Posiadasz dyplom ukończenia studiów wyższych w dziedzinie motoryzacji lub elektroniki.
  • Masz dobre umiejętności w programowaniu C#/C+++.
  • Posiadasz doświadczenie w procesach tworzenia oprogramowania będzie to dodatkowym atutem.
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia z systemami wbudowanymi dla przemysłu motoryzacyjnego i systemami magistralowymi
  • (CAN, MOST, Flexray lub LIN) będą dużym atutem.
  • Znasz biegle język angielski, język niemiecki nie jest wymagany, ale będzie dodatkowym atutem (znajomość języka francuskiego to także plus).

Oferujemy

Zobacz, dlatego warto z nami rozpocząć współpracę:

  • Będziesz pracować u z pracodawcy z certyfikatem "Top Employer".
  • Nauczyć się oraz udoskonalisz swoje umiejętności językowe, np. na kursach języka niemieckiego lub angielskiego w biurze.
  • Uzyskasz cenne informacje na temat pracy znanych dużych producentów lub dostawców pierwszego szczebla we wszystkich sektorach działalności gospodarczej.
  • Będziesz częścią międzynarodowego zespołu w wielokulturowej i otwartej firmie o płaskiej hierarchii.
  • Poznasz naszą kulturę korporacyjną: każdy pracownik jest traktowany sprawiedliwie i prawidłowo.
  • Będziesz  dobrze się bawić podczas regularnych imprez integracyjnych i firmowych.
  • W naszych biurach mamy napoje, słodycze i owoce dla wszystkich pracowników
  • Twój przełożony będzie Cię wspierał i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zasady aplikacji

Zainteresowany? Prześlij swoje CV na następujący adres: recruitment@clear-intec.eu   lub aplikuj poprzez przycisk poniżej

Kategoria: Automotive / Software Development

+48 22 880 09 63

rekrutacja@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha