Szczegóły oferty

[1/sw_dev] - Starszy Programista Aplikacji Android

Czy chciałbyś zrobić kolejny krok w i rozwinąć skrzydła swojej kariery w branży motoryzacyjnej?
Szukasz nowych inspirujących wyzwań w swoim życiu zawodowym? Takich jak udział w procesie tworzenia przyszłościowego, autonomicznego samochodu (Level 5) ?

Trafiłeś we właściwe miejsce!

Clear Intec jest częścią grupy Alten - wiodącego dostawcy usług inżynieryjnych. Wspieramy, doradzamy, rozwiązujemy problemy, tworzymy innowacje. Jesteśmy kompetentnym partnerem dla renomowanych klientów krajowych i międzynarodowych, wszystkich niemieckich producentów OEM oraz dostawców TIER1. W związku ze stałym rozwojem, nowymi projektami i powiększającymi się zespołami specjalistów, poszukujemy osób na stanowiska związane z nowoczesnymi technologiami z obszaru motoryzacji.

Obecnie prowadzimy rekrutację inżynierów, którzy chcieliby pracować dla naszego prestiżowego klienta w Niemczech, na stanowisku:

Starszy Programista Aplikacji Android

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz utrzymanie produktów i przełomowych rozwiązań dla klienta z branży motoryzacyjnej
  • Praca w zespole SCRUM, zaangażowanym we wszystkie fazy projektu od koncepcji po gotowy produkt
  • Udział w spotkaniach projektowych z klientem, przełożenie konceptu na techniczną specyfikację

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku IT lub pokrewnym
  • Doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych w systemie Android
  • znajomość REST& SOAP, JIRA, Jenkins
  • kompetencje interpersonalne, które pozwolą na budowanie udanej współpracy z klientem i w zespole
  • Znajomość języka angielskiego, który będzie na co dzień używanym językiem

Oferujemy

  • Umowa stała zgodnie z obowiązującym prawem w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzony)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy

Zasady aplikacji

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzes poniższy przycisk

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu