Szczegóły oferty

[4/test] - Software Integrator dla Systemów Infotaintment (m/k)

W CLEAR-INTEC stawiamy na rozwój, fachowość, doświadczenie.
We współpracy z naszą firmą partnerską w Niemczech, wspieramy producentów OEM i dostawców TIER-1 od samego pomysłu do realizacji produkcji seryjnej. Dzięki temu, może zaproponować Państwu podjęcie nowych ambitnych zadań, np. udział w procesie rozwoju autonomicznego pojazdu (LEVEL 5) oraz wielu innych ambitnych, przyszłościowych projektach.  Obecnie poszukujemy pracowników do realizacji innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, Infotainment Systems lub E-Mobility.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu pracującego dla jednego z naszych prestiżowych klientów w południowej części Niemiec (D9), szukamy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Software Integrator dla Systemów Infotaintment (m/k)

Opis stanowiska

  • Integracja oprogramowania wewnętrznego i zewnętrznego w warunkach istniejących architektury oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej podstaw testowania systemu zintegrowanego
  • Wymiana informacji z właściwymi dostawcami
  • Odpowiedzialność za dostarczanie klientom oprogramowania, w tym zarządzanie konfiguracją, dostarczanie dokumentacji
  • Konsultacje z pracownikami firmy
  • Koordynacja i priorytetyzacja zadań związanych z projektem oprogramowania

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie w zakresie elektrotechniki / informatyki lub podobne
  • Doświadczenie w roli integratora w sektorze motoryzacyjnym
  • Doświadczenie w pracy z systemami embedded i w testowaniu
  • Podstawowa znajomość systemów radionawigacyjnych
  • Dobra znajomość języka C / C + +
  • Doświadczenie w QNX lub Linux
  • Znajomość protokołów i warstw OSI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • UML - mile widziane

Oferujemy

  • Umowa stała zgodnie z obowiązującym prawem w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzony)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy

Zasady aplikacji

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzez poniższy przycisk

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

+48 22 880 09 63

rekrutacja@clear-intec.eu