Szczegóły oferty

[1/sw_dev] - Software Developer (m/k) C/C++ Automotive

główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Czy chciałbyś zrobić kolejny krok w i rozwinąć skrzydła swojej kariery w branży motoryzacyjnej? Szukasz nowych inspirujących wyzwań w swoim życiu zawodowym? Takich jak udział w procesie tworzenia przyszłościowego, autonomicznego samochodu (Level 5) ?

Trafiłeś we właściwe miejsce!

Clear Intec jest częścią grupy Alten - wiodącego dostawcy usług inżynieryjnych. Wspieramy, doradzamy, rozwiązujemy problemy, tworzymy innowacje. Jesteśmy kompetentnym partnerem dla renomowanych klientów krajowych i międzynarodowych, wszystkich niemieckich producentów OEM oraz dostawców TIER1.

W związku z rozwojem zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, szukamy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Software Developer (m/k) C/C++ Automotive

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania w C / C++ m.in. do sterowania urządzeniami multimedialnymi
  • Odpowiedzialność za rozwój oprogramowania ECU
  • Implementacja komunikacji CAN
  • Ścisła i bezpośrednia współpraca z klientami i dostawcami

Wymagania

  • Znajomość języków programowania C i C++
  • Wykształcenie w zakresie elektrotechniki, inżynierii telekomunikacyjnej, informatyki lub podobne
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wbudowanego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do nauki
  • Doświadczenia z systemami magistrali mile widziane
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • Umowa stała zgodnie z obowiązującym prawem w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzony)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy

Zasady aplikacji

Zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzes poniższy przycisk

Lokalizacja: główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu