Szczegóły oferty

SharePoint Architect (m/k)

Typ kontraktu: Kontrakt

Dla naszego klienta - Federalnej Agencji Zatrudnienia szukamy osoby, która chciałaby podjąć się ciekawym wyzwań w obszarze SharePoint  pracując u klienta on-site na stanowisku SharePoint Architect

Opis stanowiska

  • Współpraca w zarządzaniu i egzekwowaniu wykonywanych dzałań - Zarządzanie cyklem życia aplikacji
  • Opracowywanie specyfikacji i dokumentacji technicznej
  • Monitorowanie eksperymentów pilotażowych z użyciem nowych technik i procedur
  • Analiza i adaptacja istniejących rozwiązań IT
  • Tworzenie alternatywnych rozwiązań
  • Analiza wymagań hardware i software w oparciu o wymagania techniczne
  • Tworzenie procesów, skryptów i aplikacji w zgodzie  z wymaganiami
  • Projektowanie techniczne, rozwój i ulepszanie aplikacji w SharePoint w środowisku operacyjnym BA
  • Sprawdzanie i ewaluacja nowego/zmodyfikowanego oprogramowania (klient i serwer) oraz weryfikacja jego kompatybilności z istniejącymi aplikacjami w SharePoint
  • Aktualizacja oprogramowania i zamawianie nowych wersji oprogramowania
  • Wsparcie dla migracji danych
  • Czuwanie nad zgodnością wykonywanych operacji z ITIL, (bieżaca analiza zapytań, problemów, wprowadzanie modyfikacji)
  • Analiza i rozwiązywanie poważniejszych problemów

Wymagania

Doświadczenie w kierowaniu złożonymi projektami w dużym środowisku oraz, doświadczenie w pracy projektowanej oraz posiadanie wiedzy z następujących obszarów:

  • Projektowanie i modelowanie oprogramowania (OOA, OOD, UML)
  • Modele procesowe do rozwijania oprogramowania (V-Modell XT, Scrum)
  • Analiza wymagań sprzętowych i programowych na potrzeby zmian technicznych, rozwój indywidualnych / alternatywnych rozwiązań
  • Podejście do ITIL
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu śledzącego (Remedy np. Działanie systemu Request)
  • Microsoft SharePoint Server 2010 i nowsze wersje – administracja
  • Microsoft SharePoint Designer Microsoft InfoPath (projektowania formularzy w SharePoint)
  • Microsoft Silverlight do stron internetowych w  SharePoint
  • Języki znaczników (HTML, CSS, XML, XSL, XAML)
  • Znajomość języka angielskiego

Kategoria: Programowanie (technologie Microsoft)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu