Szczegóły oferty

[1/sw_dev] - E/E Engineer Automotive Security (M/F/D)

Opis pracodawcy

W CLEAR-INTEC stawiamy na rozwój, fachowość, doświadczenie.

We współpracy z naszą firmą partnerską w Niemczech, wspieramy producentów OEM i dostawców TIER-1 od samego pomysłu do realizacji produkcji seryjnej. Dzięki temu, może zaproponować Państwu podjęcie nowych ambitnych zadań, np. udział w procesie rozwoju autonomicznego pojazdu (LEVEL 5) oraz wielu innych ambitnych, przyszłościowych projektach.

Obecnie poszukujemy pracowników do realizacji innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, Infotainment Systems lub E-Mobility

Opis stanowiska

Za co byłbyś odpowiedzialny:

  • Analiza bezpieczeństwa i ocena ryzyka związanego z funkcjami pojazdu i ECU
  • Definicja pojęć dotyczących  funkcji pojazdu w ramach pełnego procesu rozwoju.
  • Specyfikacja i ocena rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa dla sprzętu i oprogramowania
  • Techniczne wdrożenie nowych mechanizmów bezpieczeństwa.
  • Przegląd wdrożonych mechanizmów bezpieczeństwa oraz zdefiniowanie i koordynacja testów (np. testy funkcjonalne, testy penetracyjne).
  • Planowanie i koordynacja treści związanych z bezpieczeństwem w ramach projektów rozwojowych

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • Ukończone studia wyższe
  • Wiedzę z zakresu kryptografii, mechanizmów bezpieczeństwa
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie wdrażania koncepcji bezpieczeństwa.
  • Znajomość moduł złącza magistrali pojazdu oraz system komunikacyjnego w samochodach (np. CAN, LIN, MOST, FlexRay, Ethernet),
  • Assembler-, embedded będzie duża zaletą .

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Umowa o pracę zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i  stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzkowy)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu