Szczegóły oferty

[1/sw_dev] - Embedded Software Enginner Automotive (M/F)

główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Opis pracodawcy

Czy chcesz zrobić kolejny krok w kierunku rozwoju swojej kariery w branży motoryzacyjnej?

Szukasz nowych inspirujących wyzwań w swoim życiu zawodowym? Np. możliwość udziału w procesie tworzenia przyszłościowego, autonomicznego samochodu (na poziomie 5) ?

Trafiłeś we właściwe miejsce!

Clear Intec jest częścią grupy Alten - wiodącego dostawcy usług inżynieryjnych . Wspieramy, doradzamy, rozwiązujemy problemy, tworzymy innowacje. Jesteśmy kompetentnym partnerem dla renomowanych klientów krajowych i międzynarodowych, wszystkich niemieckich producentów OEM oraz dostawców TIER1.

W tej chwili szukamy pracowników do innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, systemów audio-informacyjne lub mobilność elektroniczna.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Rozwój oprogramowania wbudowanego w motoryzacji.
  • DOORS lub podobne narzędzia w branży motoryzacyjnej
  • Dostarczanie rozwiązań technicznych
  • Wprowadzanie poprawek na podstawie przeprowadzonych testów i wszelkie aktualizacje
  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych

Wymagania

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Posiadają wykształcenie wyższe (licencjat lub magister)w zakresie inżynierii motoryzacyjnej, elektrycznej lub związanej z inżynierią meechatroniczną.
  • 1-2 lata praktycznego doświadczenia zawodowego w zakresie systemów wbudowanych dla przemysłu motoryzacyjnego i systemów magistrali.  (CAN, MOST, Flexray lub LIN będą dużym atutem)
  • Rozwinięte umiejętności w zakresie programowania C/C+++
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (obowiązkowo)
  • (język niemiecki nie jest wymagany, ale będzie dużym atutem

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Umowa o pracę  zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i  stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Lokalizacja: główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu