Szczegóły oferty

Software Test Engineer - Automotive ( M/F)

Lokalizacje: Główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Opis pracodawcy

Czy chcesz zrobić kolejny krok w kierunku rozwoju swojej kariery w branży motoryzacyjnej?

Szukasz nowych inspirujących wyzwań w swoim życiu zawodowym? Np. możliwość udziału w procesie tworzenia przyszłościowego, autonomicznego samochodu (na poziomie 5) ? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Clear Intec jest częścią grupy Alten - wiodącego dostawcy usług inżynieryjnych . Wspieramy, doradzamy, rozwiązujemy problemy, tworzymy innowacje. Jesteśmy kompetentnym partnerem dla renomowanych klientów krajowych i międzynarodowych, wszystkich niemieckich producentów OEM oraz dostawców TIER1.   W tej chwili szukamy pracowników do innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, systemów audio-informacyjne lub mobilność elektroniczna.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Tworzenie, definiowanie, dystrybucja i wdrażanie testów systemowych wraz z planami projektowymi dla pojazdów.
  • Analiza wymagań systemowych i/lub projektu architektury systemu oraz zatwierdzanie testowalności wymagań.
  • Przygotowanie i udokumentowanie raportu z testów integracyjnych systemu oraz wsparcie przy zamykaniu systemu.
  • W przypadku odchyleń, przeprowadzisz testy w celu analizy i zaproponowana odpowiedniego rozwiązania niezbędnego do podjęcia dalszych decyzji

Wymagania

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Posiadają ukończone studia w zakresie inżynierii elektronicznej, motoryzacyjnej, komputerowej lub porównywalnego kierunku studiów.
  • Posiadają zaawansowana wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania, systemów i testów.
  • Doświadczenie w procesie Automotive SPICE, automatyzacji testów i z narzędziami wektorowymi (CANoe, CAPL).będzie dużym atutem.
  • Dobre umiejętności w zakresie sieci samochodowych (CAN, FlexRay, Ethernet), języków skryptowych (DXL) oraz języków programowania (Python, C/C++, C# lub .Net).
  • Bardzo dobry angielski i idealnie dobra znajomość języka niemieckiego uzupełniają Twój profil.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Umowa o pracę zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzkowy)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zasady aplikacji

Zainteresowany? Prześlij swoje CV na następujący adres: recruitment@clear-intec.eu  lub poprzez przycisk poniżej "Aplikuj"

Lokalizacja: Lokalizacje: Główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Kategoria: Automotive / Test

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha