Szczegóły oferty

V.I.E (M/F/D) Embedded Software Development Aerospace

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w Niemczech? Jesteś absolwentem w wieku 18-28?

Ta oferta skierowana jest do Ciebie!

W ramach międzynarodowego wolontariatu V. I. E (Międzynarodowy wolontariat korporacyjny) prowadzonym przez Business France, Francuską agencję rozwoju biznesu międzynarodowego. Program ten umożliwia europejskim absolwentom pracę za granicą nawet przez dwa lata.

V.I.E. otrzymuje realne obowiązki i zadania związane z projektami, jest w pełni zintegrowany w zespole lub dziale i uzyskuje dogłębny wgląd w to, co na co dzień wiąże się z doradztwem.

Opis stanowiska

Wyzwania jakie postawimy przed Tobą:

  • Jako V.I.E (m/f/d) Embedded Software Development będziesz odpowiedzialny za rozwój  oprogramowania wbudowanego dla przemysłu lotniczego (język programowania C)
  • Będziesz odpowiedzialny za walidację oprogramowania oraz za wymagania dotyczące śledzenia i automatyzacji testów
  • Będziesz wspierać działania z zakresu inżynierii SW (ECSS-E-40, DO-178B, itp.).
  • Ponadto, jednym z Twoich głównych działań będzie oprogramowanie do testowania, szczególnie w zakresie testowania HiL (Hardware in the Loop)

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli :

  • Spełniasz ogólne wymagania programu V.I.E. (obywatel UE w wieku od 18 do 28 lat).
  • Posiadasz wykształcenie wyższe w dziedzinie mechaniki, elektrotechniki itp.
  • Posiadasz dobrą znajomość języka C/C+++ i Assembler w zakresie rozwoju systemów wbudowanych.
  • Znasz dobrze procesy walidacji i odpowiadających im narzędzi.
  • Jesteś naturalnym planistą i czujesz się komfortowo w komunikacji werbalnej, ale także pisemnej.
  • Mówisz po angielsku na dobrym poziomie, podstawowa znajomość języka niemieckiego to plus

Oferujemy

Zobacz, dlatego warto z nami rozpocząć współpracę:

  • Będziesz pracować u z pracodawcy z certyfikatem "Top Employer".
  • Nauczyć się oraz udoskonalisz swoje umiejętności językowe, np. na kursach języka niemieckiego lub angielskiego w biurze.
  • Uzyskasz cenne informacje na temat pracy znanych dużych producentów lub dostawców pierwszego szczebla we wszystkich sektorach działalności gospodarczej.
  • Będziesz częścią międzynarodowego zespołu w wielokulturowej i otwartej firmie o płaskiej hierarchii.
  • Poznasz naszą kulturę korporacyjną: każdy pracownik jest traktowany sprawiedliwie i prawidłowo.
  • Będziesz  dobrze się bawić podczas regularnych imprez integracyjnych i firmowych.
  • W naszych biurach mamy napoje, słodycze i owoce dla wszystkich pracowników
  • Twój przełożony będzie Cię wspierał i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zasady aplikacji

Lubisz pracować nad wyzwaniami wykraczającymi poza schematy? Szukasz środowiska, w którym możesz się rozwijać? Wyślij swoją aplikację już dziś:  recruitment@clear-intec.eu lub poprzez przycisk poniżej

Kategoria: Automotive / Software Development

+48 22 880 09 63

rekrutacja@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha