Szczegóły oferty

V.I.E (M/F/D) Embedded Software Development ADAS

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w Niemczech? Jesteś absolwentem w wieku 18-28?

Ta oferta skierowana jest do Ciebie!

W ramach międzynarodowego wolontariatu V. I. E (Międzynarodowy wolontariat korporacyjny) prowadzonym przez Business France, Francuską agencję rozwoju biznesu międzynarodowego. Program ten umożliwia europejskim absolwentom pracę za granicą nawet przez dwa lata.

V.I.E. otrzymuje realne obowiązki i zadania związane z projektami, jest w pełni zintegrowany w zespole lub dziale i uzyskuje dogłębny wgląd w to, co na co dzień wiąże się z doradztwem.

Opis stanowiska

Wyzwania jakie postawimy przed Tobą:

  • Jako programista wbudowanego oprogramowania V.I.E (m/f/d) będziesz odpowiadał za zapewnienie rozwoju wbudowanego oprogramowania dla zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS) w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Będziesz odpowiedzialny za walidację oprogramowania i specyfikacje systemu.
  • Podejmiesz się zadań z zakresu inżynierii wymagań stawianych jednostkom sterującym w przemyśle motoryzacyjnym (projektowanie i wdrażanie specyfikacji SW w oparciu o wymagania klienta i wymagania wewnętrzne).
  • Będziesz częścią międzynarodowego zespołu pracującego nad innowacyjnymi i wpływającymi projektami w ścisłej współpracy z innymi działami technicznymi.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli :

  •  Spełniasz ogólne wymagania programu V.I.E. (obywatel UE w wieku od 18 do 28 lat).
  • Posiadasz wykształcenie wyższe  w dziedzinie mechaniki, elektrotechniki lub równoważnego kierunku studiów.
  • Posiadasz znajomość tworzenia oprogramowania wbudowanego w C/C+++.
  • Silne zainteresowanie branżą motoryzacyjną napędza Twoją karierę zawodową
  • Masz dobre umiejętności planowania i dobrze sobie radzisz z komunikacją werbalną, ale także pisemną.
  • Mówisz po angielsku na bardzo dobrym poziomie i idealnie gdybyś miał podstawową znajomość języka niemieckiego.
  •  Prawo jazdy (nice to have)

Oferujemy

Zobacz poniżej, co zyskasz:

  • Będziesz pracować u z pracodawcy z certyfikatem "Top Employer".
  • Nauczyć się oraz udoskonalisz swoje umiejętności językowe, np. na kursach języka niemieckiego lub angielskiego w biurze.
  • Uzyskasz cenne informacje na temat pracy znanych dużych producentów lub dostawców pierwszego szczebla we wszystkich sektorach działalności gospodarczej.
  • Będziesz częścią międzynarodowego zespołu w wielokulturowej i otwartej firmie o płaskiej hierarchii.
  • Poznasz naszą kulturę korporacyjną: każdy pracownik jest traktowany sprawiedliwie i prawidłowo.
  • Będziesz  dobrze się bawić podczas regularnych imprez integracyjnych i firmowych.
  • W naszych biurach mamy napoje, słodycze i owoce dla wszystkich pracowników
  • Twój przełożony będzie Cię wspierał i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zasady aplikacji

Zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzez poniższy przycisk

Kategoria: Automotive / Software Development

+48 22 880 09 63

rekrutacja@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha