Szczegóły oferty

Embedded Software Developer (M/F/D) Electrical Devices

Szukasz ekscytującej i stałej pracy oferującej ekscytujące I różnorodne wyzwania zawodowe?

Jako członek naszego teamu  będziesz pracować nad przyszłościowymi projektami w ramach rozwoju zaawansowanej technologii.

Opis stanowiska

Wyzwania jakie postawimy przed Tobą:

  • Jako programista oprogramowania wbudowanego (m/f/d) będziesz tworzyć oprogramowanie sprzętowe do elektronicznego sterowania urządzeniami elektrycznymi.
  • Będziesz wdrażał rozwiązania w celu tworzenia różnych funkcji lub zmian funkcjonalnych.
  • Wykonasz również testy modułowe i integracyjne.
  • Przyczynisz się do rozwoju specyfikacji w kontekście specyfikacji funkcjonalnych, wydajnościowych i systemowych.
  • Będziesz uczestniczyć w spotkaniach i prezentować wyniki..

Wymagania

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – masz tytuł inżyniera elektryka lub  w zakresie telekomunikacji, fizyki, matematyki lub porównywalnego kierunku.
  • Wymagane jest odpowiednie doświadczenie zawodowe w środowisku oprogramowania wbudowanego, zwłaszcza w środowisku C.
  • Doświadczenie w testach jednostkowych będzie atutem.
  • Znajomość mikrokontrolerów Cortex M0 / M3 będzie bardzo dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego uzupełni Twój profil..

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Umowa o pracę zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzkowy)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zasady aplikacji

Zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzez poniższy przycisk

Kategoria: Automotive / Software Development

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha