Szczegóły oferty

[6/hv_dev] - Inżynier Elektrotechnik/ Elektroenergetyk

W związku ze stałym rozwojem, nowymi projektami i powiększającymi się zespołami specjalistów, poszukujemy osób na stanowiska związane z nowoczesnymi technologiami w motoryzacji.

Obecnie prowadzimy rekrutację inżynierów, którzy chcieliby pracować dla naszego prestiżowego partnera biznesowego  w Niemczech, na stanowisku:

 Inżynier Elektrotechnik/ Elektroenergetyk ds. Napędów Elektrycznych.

Opis stanowiska

  • Główne obowiązki sprowadzać będą się do konceptualnej pracy nad technologiami napędów hybrydowych i elektrycznych oraz projektowaniem i przeprowadzaniem testów by potwierdzić funkcjonowanie zaprojektowanych elementów i systemów elementów
  • Projektowanie rozwiązań bezprzewodowego przekazywania energii
  • Projektowanie poszczególnych elementów, typu przetwornica prądu stałego czy prostowników (DC/DC, AC/DC)
  • Projektowanie i przeprowadzanie testów w warunkach laboratoryjnych jak i testów użytkowych, w pojazdach
  • Uczestnictwo w każdym etapie rozwoju projektowanej technologii
  • Praca w ramach zespołu technicznego pracującego nad rozwiązaniami dla napędów elektrycznych i hybrydowych

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (Elektrotechnika)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do relokacji do Niemiec
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze Elektroenergetyki/ Elektrotechniki samochodowej w napędach elektrycznych i hybrydowych będzie dużym plusem
  • Umiejętność przełożenia koncepcji na projekt do realizacji będzie konieczna by odnieść na tym stanowisku sukces

Oferujemy

  • Umowa stała zgodnie z obowiązującym prawem w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzony)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy

Zasady aplikacji

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzez poniższy przycisk

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu