Szczegóły oferty

[1/sw_dev] - Embedded Software Development Engineer/ Hybrid and Battery Electric Vehicle

główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Czy chciałbyś zrobić kolejny krok w i rozwinąć skrzydła swojej kariery w branży motoryzacyjnej?
Szukasz nowych inspirujących wyzwań w swoim życiu zawodowym? Takich jak udział w procesie tworzenia przyszłościowego, autonomicznego samochodu (Level 5) ?
Trafiłeś we właściwe miejsce!

Clear Intec jest częścią grupy Alten - wiodącego dostawcy usług inżynieryjnych. Wspieramy, doradzamy, rozwiązujemy problemy, tworzymy innowacje. Jesteśmy kompetentnym partnerem dla renomowanych klientów krajowych i międzynarodowych, wszystkich niemieckich producentów OEM oraz dostawców TIER1.

Obecnie prowadzimy rekrutację inżynierów  do innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, systemów audio-informacyjne oraz w zakresie elektronicznej mobilności  na stanowisko:

Embedded Software Development Engineer/ Hybrid and Battery Electric Vehicle

Opis stanowiska

  • Programowanie zgodnych z AUTOSAR komponentów systemu dla silników hybrydowych i elektrycznych,
  • Integracja systemu i aplikacji wg AUTOSAR,
  • Ustalenie, analiza i przełożenie oczekiwań klienta na rozwiązania, które zaimplementuje zespół,
  • Wprowadzanie poprawek na podstawie przeprowadzonych testów i wszelkie aktualizacje,
  • Końcowa ewaluacja oprogramowania.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie na kierunku IT, Elektronika lub podobne
  • Znajomość i doświadczenie w tworzeniu wbudowanego oprogramowania w języku C,
  • Znajomość narzędzi: MATLAB/Simulink, Stateflow, dSpace TargetLink, AUTOSAR Toolbox i DOORS (mile widziany),
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa stała zgodnie z obowiązującym prawem w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzony)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy

Zasady aplikacji

Zainteresowany? Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzes poniższy przycisk .

Lokalizacja: główne miasta w południowo-zachodnich Niemczech

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu