Szczegóły oferty

[1/sw_dev] - Software Developer/ Architect - Automatyka kolejowa

W CLEAR INTEC stawiamy na rozwój, fachowość, doświadczenie.
We współpracy z naszą firmą partnerską w Niemczech, wspieramy producentów OEM i dostawców TIER-1 od samego pomysłu do realizacji produkcji seryjnej. Dzięki temu, może zaproponować Państwu podjęcie nowych ambitnych zadań, np. udział w procesie rozwoju autonomicznego pojazdu (LEVEL 5) oraz wielu innych ambitnych, przyszłościowych projektach.  Obecnie poszukujemy pracowników do realizacji innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, Infotainment Systems lub E-Mobility.

W związku z rozwojem zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, szukamy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Software Developera/ Architekta, specjalisty od Automatyki Zintegrowanej.

Opis stanowiska

  • Projektowanie poszczególnych elementów oprogramowania systemów kontroli i sterowania
  • Przeprowadzanie testów i walidacja wg ustalonych specyfikacji,
  • Techniczny nadzór nad projektem i jego komponentami,
  • Przeprowadzanie analiz i rozwiązywanie problemów oraz stosowna aktualizacja konfiguracji oprogramowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Elektrotechniki, Automatyki, Mechatroniki, IT lub pokrewne,
  • Doświadczenie programowania w Simatic S7
  • Wszelkie doświadczenie zawodowe w obszarze TIA (Zintegrowanej Automatyki) w przemyśle kolejowym, będzie dużym plusem,
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim

Oferujemy

  • Umowa stała zgodnie z obowiązującym prawem w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzony)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy

Zasady aplikacji

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzes poniższy przycisk

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu