Szczegóły oferty

[7/ot] - Application Ingenieur (m/w) - Designfreigabeingenieur

Czy chciałbyś zrobić kolejny krok w i rozwinąć skrzydła swojej kariery w branży motoryzacyjnej?

Szukasz nowych inspirujących wyzwań w swoim życiu zawodowym?
Trafiłeś we właściwe miejsce!
Clear Intec jest częścią grupy Alten - wiodącego dostawcy usług inżynieryjnych. Wspieramy, doradzamy, rozwiązujemy problemy, tworzymy innowacje. Jesteśmy kompetentnym partnerem dla renomowanych klientów krajowych i międzynarodowych, wszystkich niemieckich producentów OEM oraz dostawców TIER1.

W tej chwili szukamy pracowników do innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, systemów audio-informacyjne oraz w zakresie elektronicznej mobilności
W związku z rozwojem zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, szukamy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Application Ingenieur (m/w) - Designfreigabeingenieur

Opis stanowiska

  • Part (Usage) and drawing release via EWO (Load harness and BEC part numbers with usage statement into releasing system)
  • Creating the BMB/ BCR or "VSL" and feed all data into the EWO
  • Initiate TWO (Temporary Work Order) in case of any deviations or required reworks
  • Interfere with Product Design Engineering and Systems Engineering for Cost Documentation and Cost Tracking
  • Create the change approval EWO
  • Create the Quotable Document and their updates and attach them to all PRT work orders that require math at sign-off
  • Put in the mass for each wiring harness part number during P2/P3 Release in the release EWO. The mass has to be updated with a change EWO
  • If investment for prototype tooling is required an EWO have to be created before each hardware stage
  • Feed problems into PRTS+ and document preprototype, prototype and pilot hardware discrepancies online, solve problems
  • Identify solutions to solve the problems related to the PRTS+
  • Execute design changes and release after SORP on GM request
  • CR/DN: Create a PWO (Part Work Order) that is a supplement to the VWO. At that state of business the cost provided with the CR needs to be fixed. The supplier fills out detailed information in PWO for E² CAB approval and includes the Buyers DRE to approve the next step.
  • Support regular interface group meetings with all relevant parties (e.g. Delphi NAO, EU, Asia, LAAM, customer if requested)

Wymagania

  • Electrical and Mechanical Engieering Background
  • Familiar with Automotive Development and Production
  • Familiar GM Teamcenter (required); UGNX and IVED-UG merged data (required)
  • Did already work in Opel projects (desirable)
  • English languages skills

Oferujemy

  • Umowa stała zgodnie z obowiązującym prawem w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji (pakiet przeprowadzony)
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy

Zasady aplikacji

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV na adres: recruitment@clear-intec.eu  albo poprzez poniższy przycisk

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu