Szczegóły oferty

[1/sw_dev] - C/C++ Embedded Developer (m/k)

W CLEAR-INTEC stawiamy na rozwój, fachowość, doświadczenie.

We współpracy z naszą firmą partnerską w Niemczech, wspieramy producentów OEM i dostawców TIER-1 od samego pomysłu do realizacji produkcji seryjnej. Dzięki temu, może zaproponować Państwu podjęcie nowych ambitnych zadań, np. udział w procesie rozwoju autonomicznego pojazdu (LEVEL 5) oraz wielu innych ambitnych, przyszłościowych projektach.

Obecnie poszukujemy pracowników do realizacji innowacyjnych projektów w ramach AUTOMOTIVE ADAS, Infotainment Systems lub E-Mobility na stanowisko:

C/C++ Embedded Developer (m/k)

Opis stanowiska

  • Wsparcie w rozwijaniu systemów w pojazdach
  • Integracja aplikacji na procesorach DSP
  • Komunikacja i konsultacja z innymi departamentami i lokalizacjami
  • Tworzenie różnych specyfikacji
  • Zgodność ze standardami tworzenia oprogramowania

Wymagania

  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania wbudowanego w C / C++
  • Doświadczenie w rozwoju w dziedzinie technologii DSP
  • Podstawowa wiedza z CAN i LIN
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • mile widziana znajomość digital sound systems

Oferujemy

  • Umowa o pracę  zgodnie z obowiązującym prawem niemieckim
  • Atrakcyjne i  stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc przy relokacji
  • Atrakcyjne świadczenia w postaci prywatnej opieki zdrowotnej i prywatnych funduszy emerytalnych (zabezpieczenia emerytalne oraz świadczenia pracownicze)
  • Nowoczesna i międzynarodowa kultura firmy
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Kategoria: Automotive (stanowiska informatyczne i inżynierskie)

Recruitment Department

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu